Gyártástámogató folyamatmérnök (Pécs)

Gyártástámogató folyamatmérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk részére keresünk munkatársat Folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Automatizált gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében való részvétel
  • Gyártóeszközök felügyelete, hatékonyságának, rendelkezésre állásának javítása
  • Gyártás közben felmerülő hibák okainak feltárása, javítása, megelőző akciók meghatározása
  • Robot, illetve PLC programozás
  • Berendezések felkészítése/átalakítása változás esetén
  • Kimutatások, analízisek készítése
  • Karbantartó technikusok szakmai fejlesztése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Programozási tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
  • Automatizálási ismeretek
  • PLC programozási tapasztalat: Beckhof Twincat, Siemens
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabvány ismeret
  • Kamerás rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Programozási tapasztalat (C#, Beckhoff PLC, KUKA Robot)

Amit kínálunk
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Letelepedési támogatás és albérlet támogatás

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs