Gyártástámogató mérnök (Mezőberény)

CNC forgácsolással foglalkozó Békés megyei cég bővülő csapatába keres gyártástámogató mérnököt.

A Fábafém Kft. Békés megyei forgácsoló üzemébe jelenlegi csapata bővítéséhez új munkatársat keres gyártástámogató mérnök pozícióba. Cégünk 1993 óta foglalkozik CNC forgácsolt alkatrészek gyártásával nagy szériában. Fiatal és modern gépparkunk főleg CNC hosszesztergákból áll, és emellett számos más szerszámgéppel is rendelkezünk. A folyamatos fejlesztések mindig kiemelten fontosak voltak és lesznek is számunkra, melynek köszönhetően csapatunkat is folyamatosan bővítjük, hogy még inkább elősegítsük további fejlődésünket.

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

pozícióba keressük új munkatársunkat az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok és munkák:

  • gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • forgácsolt alkatrészgyártás technologizálása
  • új technológiák bevezetése, tesztelése
  • technológiai utasítások és dokumentációk aktualizálása, elkészítése
  • a termelésirányítás és a gyártás közötti kapcsolattartás
  • ipari automatizálási folyamatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • gépészmérnök, mérnök asszisztens vagy ennek megfelelő végzettség
  • műszaki rajzolvasási és CNC programozási jártasság
  • automatizálási rálátás
  • logikus, gyakorlatias gondolkodás
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégző képesség, proaktivitás
  • rugalmasság, precizitás és alaposság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • forgácsolóiparban szerzett tapasztalat
  • ipari automatizálási folyamatokban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mezőberény, Békés megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el nekünk önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a "JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA" gombra kattintva.

Mezőberény