Gyártástámogató mérnök (Veszprém)

Partnerünk világszerte ismert autóipari beszállítóként a legnagyobb autógyárak kiemelkedő partnere. A cégcsoport közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárukban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére, valamint gyártására specializálódtak.

Új üzletággal bővülve néhány éve kezdték meg SMT gyártásukat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központjuk, amellyel eddigi alapterületük megduplázódott.

Részükre keresünk 2 fő Gyártástámogató mérnök kollégát!

Gyártástámogató mérnök

Feladatok

  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete, üzemeltetése
  • Műveleti-, kezelési-, karbantartási-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek, a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése, megoldása
  • Eseti jelleggel Projekt koordináció

Követelmények

  • Mérnöki végzettség (gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnök)
  • Minimum 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv (tárgyalóképes nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szint
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai és általános gépészeti tudás
  • Minőségügyi rendszerek és Robot/ pneumatikai rendszerek ismerete

Előny jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Autóipari vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szabványok, szerszám/gépkonstukciók ismerete
  • PLC ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezés támogatás, sport- és iskolakezdési támogatás)
  • 13. havi fizetés
  • Utazási támogatás
  • Hatékony tréningek, képzések

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém