Gyártástámogató mérnök (Barcs)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

Gyártástámogató mérnök

pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő termelési folyamatok, eszközök és technológiák megismerése, felülvizsgálata, javaslattétel az optimalizálásra
  • Fejlesztési projektekben való közreműködés, saját projektek vezetése
  • Költségmegtakarítási lehetőségek feltérképezése (CSI – Cost Saving Initatives) és egyéb veszteségelkerülést érintő kérdések napirenden tartása, optimalizálása (8 Wastes of Lean – a veszteség 8 dimenziója alapján)
  • Műveleti lépések egyszerűsítése (felesleges anyagmozgatások elkerülése, racionalizált anyagáramlások kialakítása)
  • Az újonnan kialakított folyamatok bevezetése a gyártásba
  • A gyártási folyamatok során felmerülő ingadozások, eltérések csökkentése
  • Az anyaghasználat csökkentése
  • A selejtszám csökkentésére vonatkozó célkitűzések elérése
  • Új gyártási utasítások létrehozása
  • A gyártási utasítások, folyamatleírások kijavítása folyamatbeli változások esetén
  • Oktatási anyagok kidolgozása az operátorok számára
  • Rendszeres felügyelet a termékek és folyamatok paraméterei felett
  • A társosztályok támogatása a gyártási folyamat során felmerülő problémák megoldásában
  • A felmerülő gyártási vagy minőségi problémák esetén a kiváltó okok vizsgálata, aktív együttműködés a problémamegoldásban
  • Rendszeres beszámoló az üzemigazgató és termelési igazgató részére
  • Aktív együttműködés és kommunikáció a társosztályokkal

Elvárások

  • Főiskolai, vagy egyetemi mérnöki végzettség (preferáltan élelmiszeripari mérnök, minőségügyi mérnök végzettség)
  • Preferáltan min. 3 év élelmiszeripari termék-előállító üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdő diplomások jelentkezését is várjuk!
  • Előny: specifikus mérnöki ismeretek, problémamegoldó és folyamatfejlesztő eljárások gyakorlati ismerete (pl. Lean, CI - Continuous Improvement, Six Sigma, 8D, stb.)
  • MS Office (Excel, Word, Powerpoint) magas szintű használata, SAP rendszer ismerete előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ambiciózus, feladatorientált személyiség, kitűnő problémaelemzés -és megoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek
  • Logikus gondolkodásmód – nyitott, megbízható, kreatív személyiség
  • Innovatív szakmai hozzáállás, proaktivitás
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati hátteret, és hosszú távú karrierlehetőséget
  • Értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Sokrétű termékkör és technológiák megismerését
  • Előrelépési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (bejárási támogatás, cafeteria, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, törzsgárda és év végi jutalom, dolgozói sajtcsomag)
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget!

Egyéb információ az állásról

  • A járványhelyzetet folyamatosan figyeljük, és megtesszük a szükséges intézkedéseket a biztonságos munkavégzés érdekében
  • Egyéni védőeszközöket, kézfertőtlenítőt biztosítunk minden munkatársnak

Munkavégzés helye

Barcs

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Barcs