Gyártástámogató mérnök (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja: Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.

Gyártástámogató mérnök

Feladatok

  • A gyártási folyamat ciklusának folyamatos fejlesztése,
  • A gyártási folyamatról szóló jelentések elemzése, előkészítése, hatékonyság növelésére irányuló javaslattétel
  • Fejlesztési projektben történő aktív részvétel
  • Elemzi a termelési részleg munkájára visszavezethető reklamációs okokat, visszacsatolja technológiai, technikai, személyi hibákra, kezdeményezi a hibák feltárását, megszüntetését
  • Szabályzatok és eljárások, új folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében való aktív részvétel, a termékek minőségének megtartása, javítása, illetve a gyártási folyamat optimalizálása érdekében
  • A termeléshez kapcsolódó próbagyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • Termelési és karbantartási részleggel együttműködve részt vesz az összes termelési kérdés/probléma megoldásának időbeli ütemezésében, aktívan közreműködik a termék, - és műszaki fejlesztésekben,
  • Vezetői szerepet kell vállalnia a strukturált hibaelhárítási kérdésekben, továbbá azonosítani azokat a tevékenységeket, amelyek - a mérnöki adatelemző eszközök segítségével - javítják a hatékonyságot
  • Adatelemzések és mérések végzése, valamint adatok gyűjtése, elemzése, értelmezése műszaki és gyártási területekről
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség előny)
  • Tárgyalóképes, legalább középszintű aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • folyamatszemlélet
  • nagyfokú precizitás
  • hatékony problémamegoldás
  • csapatmunkában való hatékony részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műanyagipari területen szerzett tapasztalat (műanyagipari alapismeretek, technológiai alapismeretek)
  • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely
  • 1-2 év Gyártástámogatói tapasztalat, akár gyakornoki pozícióban
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria/ Szép kártya juttatás
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • Készenlét (készenléti rendelkezésre állás) (25%)
  • önkéntes nyugdíjpénztár
  • élet, -és balesetbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • lokális/regionális / nemzetközi projektekben való részvétel
  • dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, Mi fizetünk
  • hosszútávú álláslehetőség

Munkavégzés helye

Tiszaújváros