Gyártástámogató Minőségügyi Mérnök (Zalaegerszeg)

Gyártástámogató Minőségügyi Mérnök

Leírás

Zala megyei multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Folyamatirányítási tervek alkalmazása, és összhangba hozása a hibamód- és hatáselemzéssel (FMEA).
  • Visszajelzések adása a supervisorok számára
  • A folyamatauditok és a folyamat FMEA vezetése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk naprakészen tartása
  • A gyártás folyamatos támogatása
  • A minőséggel kapcsolatos inputok és kihívások biztosítása az új fejlesztésekhez (PMP és PEP)
  • Fejlesztési projektben történő aktív részvétel

Elvárások
  • Releváns mérnöki végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat gyártó környezetből
  • FMEA, 8D ismeret
  • Six Sigma ismeret előny
  • Határozott, proaktív személyiség

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria/ Szép kártya juttatás
  • Medicover csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Well-being program
  • Hosszútávú álláslehetőség

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg