Gyártástechnológus (Lakitelek)

Gyártástechnológus

Leírás

Dinamikus fejlődés alatt álló, innovatív, komoly, modern technológiával dolgozó és piacvezető termékeket gyártó és forgalmazó partnercégünk számára Gyártástechnológus kollégát keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • A vállalat által üzemeltetett termelési tevekénységek támogatása (forgácsolás, lemez- fémmegmunkálás);
  • Folyamatos gyártástámogatás
  • Gyártmány árkalkuláció, normaidő felülvizsgálat, és árajánlat készítése
  • Gyártás technológiai utasítások/folyamatok meghatározása, optimalizálása (forgácsolás, lemez-, fémmegmunkálás)
  • Rajzdokumentáció, termékkisérő-, leszabási dokumentáció készítése és felülvizsgálata
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése;
  • Árkalkuláció, normaidő felülvizsgálat, és árajánlat készítése

Elvárások
  • Termelési, technológiai területen szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatközpontú, nyitott, kreatív gondolkodás
  • Folyamatos fejlődés iránti motiváció
  • CAD tervek és CAM programok készítésében való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Lakitelek

Lakitelek