Gyártástervező (Tószeg)

Gyártástervező

Leírás

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Rövid és hosszú távú gyártási tervek elkészítése
  • Gyártási folyamat ütemezése, ellenőrzése és a gyártási terv teljesülésének nyomon követése
  • Kapacitás vizsgálat és tervezés
  • Napi, heti gyártási tervek készítése
  • Változások nyomon követése
  • Vevőkkel és az üzem részlegeivel való napi szintű egyeztetés/kapcsolattartás
  • Riportok készítése

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (Bsc, Msc) végzettség
  • Aktív tárgyalási szintű ANGOL nyelvismeret
  • Gyakorlott Ms office ismeret
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag (cafetéria, kiemelt bejárás támogatás, bónusz, rezsitámogatás, egészségpénztári hozzájárulás)

Munkavégzés helye

Tószeg

Tószeg