Gyártástervező és beszerző (Nagykanizsa)

Gyártástervező és beszerző

Leírás

Zala megyei autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk új kollégát Gyártástervező és beszerző pozícióban.

Feladatok

  • Value Stream Mapping elemzések elvégzése a legjobb ellátási hatékonyság biztosításának érdekében
  • Napi beszerzések koordinálása
  • Bejövő alkatrészeket ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Javaslattétel az ellátási lánc hatékonyabb működésére
  • KPI-k nyomon követése
  • Aktuális termelési kapacitás ellenőrzése
  • A nyersanyagok és alkatrészek elérhetőségének, a berendezések és gépek termelékenységének ellenőrzése
  • A napi gyártási program megtervezése, ütemezése
  • A szabványokkal, folyamatfolyamatokkal, erőforrásokkal és berendezésekkel kapcsolatos adatok összegyűjtése, és javaslattétel a műveleti folyamat szükséges fejlesztésére
  • Az éves termelési terv elkészítése és a megvalósíthatóság ellenőrzése

Elvárások
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Ms Excel ismeretek
  • Jó szervező, tervező készség
  • Jó kommunikációs készségek
  • Precizitás

Amit kínálunk
  • Fiatalos jó hangulatú csapat
  • Nemzetközi, multinacionális háttér
  • Szakmailag támogató környezet
  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatok

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa