Gyártásvezető (Szlovákia)

A Relax 2000 s.r.o., mint az árnyékolástechnikai piac 25 éves gyártói múlttal rendelkező meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel munkatársat keres

Gyártásvezető

munkakörbe.

Feladatok

  • Gyártástervezés
  • Gyártásirányítás
  • Alapanyagbeszerzés
  • Kontroll
  • gyártási határidők betartása
  • 15-20 fős csapat irányítása
  • raktárkészlet kezelése
  • szállítás koordinálása
  • projektek és csapat koordinálása
  • munkafolyamatok betartásának ellenőrzése és optimalizálása
  • havi bérszámfejtéshez szükséges adatok biztosítása

Elvárások

  • min. középfokú műszaki végzettség, gépész szakirány
  • 5-6 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • nyílászárók, árnyékolók gyártása, fejlesztése PVC/ alumínium extrudálás, fröccsöntés terén szerzett tapasztalat
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook napi használata)
  • Solid Edge, Autocad tervező programok, SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • kiváló szervező- és vezető képeség, kommunikációs készség, csapatszellem,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • nyelvtudás: magyar, középfokú angol vagy német nyelv (szlovák nyelvtudás nem feltétel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség,
  • változatos, kihívásokat jelentő munkakör,
  • szolgálati telefon
  • hazai és külföldi kiállításokon való részvétel, céges rendezvények

Munkavégzés helye

Gúta (Kolárovo), a szlovák-magyar határ közelében

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet.