Gyártómérnök (Sopron)

Gyártómérnök

Leírás

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk Gyártómérnök pozícióba kollégát Sopron környékére.

Feladatok

  • Gyártás hatékonyságának folyamatos növelése
  • Gyártósorokon zajló folyamatok állandó optimalizálásának koordinációja - költségcsökkentés, selejtcsökkentés, kapacitáskihasználtság
  • Gyártósorok gyártási folyamatainak kézben tartása és fejlesztése
  • Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának elősegítése, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk esetén annak megfelelő megoldásában való részvétel

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Műszaki, LEAN, gazdasági ismeretek
  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat

Előny:
  • Automatizálásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria, bónuszkifizetés
  • Alkalmankénti HO lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye

Sopron környéke

Sopron