Gyártómérnök (Pécs)

Gyártómérnök

Leírás

Pécsi gyártó partnercégünk részére keresünk Gyártómérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok és módszerek folyamatos fejlesztése
  • Dokumentáció naprakészen tartására és végrehajtására
  • Gyártási folyamatábrák kidolgozása, munkautasítások elkészítése
  • Minőségügyi feladatok és fejlesztési tevékenység támogatása
  • A termék útvonalának létrehozása, fenntartása és javítása
  • Gépi tesztek teljesítése és vezetése
  • Gyártósor beállítása, gyártástechnológiával kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások
  • Gépészmérnöki diploma vagy legalább 3 év munkatapasztalat gyártómérnök pozícióban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó vizuális gondolkodás és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos, beleértve a másokkal való jó kommunikáció képességét

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafetéria juttatás
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs