Gyártósori munkatárs (Tatabánya)

Kábel készítés

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tatabányai autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártósori munkatárs

Feladatok:

  • Kábelek készítése,
  • Csomagolás,
  • Címkézés,
  • Vizuális ellenőrzés.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 3 műszak vállalása,
  • Jó kézügyesség és állóképesség,
  • Monotonitás tűrése.

Amit kínálunk:

  • INGYENES, igényesen kialakított szállás biztosítása,
  • Cafeteria juttatás: nettó 28 000 Ft SZÉP kártyára,
  • Havi kétszeri hazautazás finanszírozása,
  • Ingyenes vállalati járatok biztosítása 40 km-es körzetben,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk  elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Tatabánya