Gyártósori munkatárs (Marcali)

Légtechnikai berendezések, speciális elektromotorok, axiális és radiális ventillátorok és ezekhez tartozó termékek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártósori munkatárs

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettséged van,
  • nem okoz gondot a többműszakos munkarend,
  • hosszú távon szeretnél egy stabil vállalatnál dolgozni,
  • , Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Termékek szabványok szerinti gyártása,
  • Gépek kezelése, robotok kiszolgálása,
  • A gyártott termék ellenőrzése,
  • Kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése,
  • , Ne aggódj, mindent megmutatunk, mindenre betanítunk!,

, Megbízóról:,

Az 1910-ben alapított, jelenleg is döntően családi tulajdonban lévő német anyavállalat légtechnikai-hajtástechnikai berendezések, speciális elektromotorok, axiális-radiális ventilátorok és az ezekhez tartozó termékek gyártásával foglalkozik. A világ öt kontinensén van jelen gyártóbázisokkal, illetve kereskedelmi képviseletekkel., , Nemzetközi háttérrel, közel 850 fő foglalkoztatását biztosítjuk jelenleg is, csatlakozz hozzánk, légy te is csapatunk tagja

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó,
  • Tervezhető, határidőben történő, pontos bérkifizetés,
  • Versenyképes alap órabér + teljesítményprémium,
  • Jelenléti bónusz,
  • Túlórapótlék, műszakpótlék, jelentős béren kívüli juttatások, 13. havi bérkifizetés,
  • Korszerű, tiszta környezet,
  • Ingyenes céges buszjárat, utazási költségtérítés,
  • , Az országos átlagnál magasabb béremeléssel várunk!,
  • , Találkoztál már valamelyik termékünkkel a nagyvilágban?,
  • Milyen érzés lenne, ha tudnád, hogy ez a TE munkád gyümölcse?

Munkavégzés helye:

Marcali

Marcali