Gyártósori összeszerelő (Jászfényszaru)

Gyártósori összeszerelő

Leírás

Csak 1 műszakot tudsz vállalni? Jelentkezz most!

Munkalehetőséget kínál Jászfényszarun lévő partnercégünk, Gyártósori összeszerelő munkakörben, azonnali kezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben kiemelkedő tapasztalattal és minimum középfokú végzettséggel rendelkezel, akár magasabb pozíció is elérhető!

Feladatok

  • Elektronikai termékek összeszerelése, gyártása
  • Késztermék ellenőrzése, tesztelése és csomagolása

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egy műszakos munkarend vállalása (H-P, 8 órás beosztásban)
  • Túlóra vállalása (főszezon alatt)
  • Álló munka vállalása
  • Pontosság, a részletekre való odafigyelés
  • Gyári tapasztalat előny!

Amit kínálunk
  • Havi bér bruttó 290.000 Forint
  • Teljesítmény bónusz bruttó 25.000 Forint havonta
  • Jelenléti bónusz bruttó 45.000 Forint havonta
  • Napi szintű ingyenes étkezés (választható menü)
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, vedd igénybe már az interjúra való bejutáshoz is!
  • Azonnali munkakezdés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok, bónuszok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450; +37/540-016; +36 20/ 434-7098

E-mail: [email protected]

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra! Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Jászfényszaru