Gyártósori összeszerelő-Alsózsolca (Alsózsolca)

Cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Gyártósori összeszerelő munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Gyártósori összeszerelő munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk alsózsolcai munkavégzésre keres Gyártósori összeszerelő munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések kezelése
  • gyártósori takarítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 1 éves termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előny:

  • Emelőgép/targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár)

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Adható BÓNUSZ a bruttó alapbérének 10%-a (bizonyos kritériumoknak való megfelelés esetén, pl. munkavédelmi előírások betartása)
  • Nettó éves 450.000,- Ft. Cafeteria (havi nettó 37.500,- Ft SZÉP kártyára való utalás) – MÁR A BELÉPÉS NAPJÁTÓL
  • Munkaruha / munkavédelmi ruha biztosítása
  • Munkába járási támogatás (saját személygépkocsi használatával 15 Ft/ km; helyi és helyközi bérlet 100 %-át megtérítjük)

Alsózsolca