Gyárvezető asszisztens (Veszprém vármegye)

Gyárvezető asszisztens

Leírás

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát Gyárvezető asszisztens munkakörbe:

Feladatok

  • Gyárigazgató időbeosztásának szervezése, egyeztetése
  • Recepciós és utazásszervező munkatárs munkájának koordinálása, szükség esetén helyettesítése
  • Vállati rendezvények, workshopok, találkozók körüli szervezési teendők ellátása
  • Vezetői értekezletek ütemezése és adminisztrációjának koordinálása
  • Céges autó flottával kapcsolatos ügyek koordinálása, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, közhivatalokkal, állami szervekkel
  • Riportok, prezentációk készítése, illetve előkészítése
  • Társadalmi Felelősségvállalási Program (CSR) fenntartása, koordinálása, támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági terület előny)
  • Minimum 3 év tapasztalat vezetői asszisztencia munkakörben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (emellett német nyelvtudás előny)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó készség

Amit kínálunk
  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Cafeteria
    • Negyedéves teljesítménybónusz
    • Pulykapénz
    • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Veszprém megye