Gyengeáramú - biztonságtechnikai rendszereket tervező mérnök (ag) (Budapest)

Megbízónk jövőbe mutató technológiákat tervez és integrál a legnagyobb és legkiemelkedőbb intézményekbe. Feladataik változatosak, színesek és izgalmasak, irodaházak, oktatási intézmények, sportlétesítmények, kórházak, színházak, ipari objektumok tervezéseiben és kivitelezéseiben vesznek részt. Szűk körű, fiatalos, lendületes és dinamikusan fejlődő budapesti mérnökirodájukba keresünk csapattársat

GYENGEÁRAMÚ - BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZEREKET TERVEZŐ MÉRNÖK

munkatársat

Amilyen feladatok várnak rád:

  • Gyengeáramú rendszerek tervezése:
    • Video megfigyelő rendszer
    • Behatolásjelző rendszer
    • Tűzjelző rendszer
    • CO jelző rendszer
    • Parkolástechnikai rendszer
    • Beléptetőrendszer, sorompók
    • Strukturált kábelezési rendszer
    • WiFi rendszer
    • Szervertermek, rendezőhelyiségek
  • Koncepció és pontos eszközök meghatározása
  • Helyszínbejárás, alaprajzok és tervrajzok elkészítése, értelmezése, korrekciója
  • Tervekhez tartozó dokumentációk teljes körű készítése és kezelése
  • Ügyfelekkel, gyártókkal kapcsolattartás, tárgyalás

Várunk csapatunkba, amennyiben:

  • Van tapasztalatod az érintett szakterületeken
  • Ismered a gyengeáramú projektek tervezésének és kivitelezésének menetét
  • Érdekel a modern technológia és értesz az IT rendszerekhez
  • Ismered a tervező, szerkesztő programokat és ezen rendszerek felépülését
  • Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
  • Feladat orientált és precíz hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is

Amit kínálunk Neked:

  • Nagyszabású, Magyarország legnagyobb projektjeiben való munkavégzés
  • Az érintett terület szakmai irányítása
  • Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
  • Önállóság, bizalom, rugalmas munkaidő és lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény alapú bónusz program, utazás hozzájárulás
  • Notebook, mobiltelefon korlátlan előfizetéssel
  • Csapatépítő elvonulások, személyiség-és szervezet fejlesztő tréningek
  • Folyamatos angol tanfolyam
  • Szakmai tréningeken, bel- és külföldi konferenciákon való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet ez a lehetőség, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!

Budapest