Gyengeáramú projektvezető mérnök (Budapest)

​​Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres

GYENGEÁRAMÚ PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

munkatársat

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika, és tűzvédelmi területén

szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető

biztonsági és tűzvédelmi megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos

szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk

​Feladatok

  • A megrendelői igény feltárása, szolgáltatásaink értékesítése
  • Gyengeáramú rendszertervek készítése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, projektvezetés
  • A műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációk elkészítése és a műszaki átadás-átvétel végrehajtása
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése,
    SAP adminisztráció
  • A határidők betartásának biztosítása
  • Havi riport készítése a projektek előrehaladásáról és a várható pénzügyi eredményéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről

​Elvárások

  • Műszaki mérnök végzettség (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • Gyengeáramú rendszerekben való jártasság, IP alapú rendszerek (IP CCTV. beléptető, stb.) ismerete és felhasználói szintű informatikai ismereteken túl- mutató hálózatos IT tudás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Tűzjelző-, kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében és kivitelezésében
  • ​szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

1033 Budapest, Harrer Pál u. 3-5.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva lehet.

Budapest