Gyengeáramú villamosmérnök (üzemmérnök vagy technikus) (Pilisvörösvár)

Kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyengeáramú villamosmérnök (üzemmérnök vagy technikus)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki (üzemmérnöki vagy technikusi),
  • Rugalmas, dinamikus személyiség, ,
  • Szükséges tapasztalat:, 0-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Több éves tapasztalat integrált áramkörök tervezésében / gyártásában-középfokú.,
  • Aktív német nyelvismeret.,
  • Gyenge áramú területen szerzett (mérnöki vagy technikusi) szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • Elektromos berendezések fejlesztésében való részvétel.,
  • Elektromos berendezések gyártásában, gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel.,

, Megbízóról:,

Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén., Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot., , Magyarországi leányvállalataként feladatuk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártása és folyamatos fejlesztése. Megbízható minőségű termékeik a világ minden tájára eljutnak.

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár