Gyermekvédelmi asszisztens (Budapest)

Kaffka Margit Utógondozói és Gyermekotthoni Központ Budapest

Gyermekvédelmi asszisztens

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok a következőek:

  • Gyermekotthoni csoportban nevelkedő 0-25 éves korú gyermekek (baba-mama ellátás) és utógondozói otthonban élő fiatal felnőttek teljes körű ellátása folyamatos munkarendben.

Elvárások:

  • érettségi
  • A 15/1998.(IV.30.) NM Rendelet 2.sz. melléklete szerinti végzettség
  • (gyermekotthoni asszisztens (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ), gyógypedagógia asszisztens (OKJ), dajka (OKJ), óvodai dajka (OKJ), dajka(01193003), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ))
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • szakmai önéletrajz, bizonyítványok másolatai, nyilatkozat arról, hogy a személyes adatait a bírálatban résztvevők megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

Az állásra való jelentkezéshez szükség van az önéletrajzra, a végzettséget igazoló bizonyítványokra és erkölcsi bizonyítványra.

Budapest