Gyógyszergyártó (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Gyógyszergyártó

Leírás

Gyógyszeralapanyag-gyártás területén működő partnercégünk vezető szerepet tölt be hazai és világpiaci szinten is a gyógyszeriparban. Széles termékpalettájuk hozzájárul számos betegség gyógyítása elleni harcban.

Feladatok

  • hatóanyaggyártó berendezések működtetése, ellenőrzése
  • technológiai folyamatok végrehajtása
  • bemérési, termelési feladatok
  • gyártási dokumentáció elkészítése a GMP előírásoknak megfelelően

Elvárások

  • vegyész/gyógyszergyártó/vegyianyaggyártó/vegyésztechnikus szakképzettség
  • 1 - 2 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés

Munkaidő

  • általános munkarend: 8:00-16:00 vagy választható folyamatos 7+7 napos, műszakos munkarend (5:30-17:45/17:30-05:45, 7 nap munka, 7 nap pihenő)

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kiemelkedő jövedelem
  • havi teljesítményarányos prémium
  • negyedéves teljesítmény alapján meghatározott bónusz
  • utazási költségtérítés
  • ingyenes szállás biztosítása vidéki jelentkezők részére (hétvégi hazautazás támogatásával)

Előnyök

  • hasonló munkakörben és/vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest