Gyógyszertechnológus munkatárs (Budaörs)

Gyógyszergyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyógyszertechnológus munkatárs

Elvárások:

Gyógyszertechnológia szakgyógyszerésze végzettség, Legalább 5 éves gyógyszertechnológiában szerzett tapasztalat, Szakmai angol nyelvtudás, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, GMP-ben való jártasság

Előnyt jelent:

Alkalmazott mikrobiológia, biokémiai alapismeretek, Iparjogvédelemben való jártasság

Feladatok:

Gyógyszer formulálások, kiszerelések tervezése szakirodalmi kutatások alapján, Fejlesztési feladatok ellátása, a formuláláshoz kapcsolódó kísérleti tervek összeállítása, lebonyolításukban való aktív részvétel, Szabályozási dokumentációk összeállítása, Receptúrák, technológiai adatlapok kialakítása, Félüzemi gyártások kivitelezése, optimalizálás, léptéknövelés, Hatósággal történő konzultációkban való részvétel, Törzskönyvi dokumentáció előkészítésében való részvétel, , Megbízóról:, A vállalkozás 1991-ben jött létre. Gyógyszer-gyártóként a magyarországi influenza elleni védekezés megbízható és meghatározó szereplője, amely folyamatosan magas szakmai színvonalon működteti Magyarország egyetlen humán vírusvakcinákat előállító gyártóhelyét., Az influenza elleni oltóanyagok gyártásának folyamatos biztosítása mellett társaságunk intenzív kutatási és fejlesztési tevékenységet is folytat, amelynek eredményességét a hazai és a nemzetközi szakmai közvélemény széles körű elismerése övezi.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Folyamatos fejlődési lehetőség, Változatos feladatok, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs