Gyógytornász (Magyarország)

Egészségcentrum megbízásából keresünk agilis, nyitott, rugalmas, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyógytornász

Elvárások:

Maximális hivatástudat, pozitív kisugárzás, lelkesedés, lelkiismeretesség, Nyitottság, rugalmasság, Jó kommunikációs képesség, Jó megjelenés, Képesség feladatainak önálló ellátására, Megbízhatóság, Terhelhetőség, Egészségügyi Nyilvántartási és Képzési Központ által kibocsájtott érvényes működési nyilvántartási szám, Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarai tagság, Német és/vagy angol nyelvtudás előnyös, Számítógép kezelésének ismerete, Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Feladatok:

Gyógykezelések, terápiák végzése, Kezelésekhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, Terápiás termékekhez tartozó tanácsadói feladatok ellátása - betegtájékoztatás, Betegkezeléshez tartozó adminisztráció

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős foglalkoztatás (8 óra/nap), Bérezés alapfizetés + prémium, Hosszútávú együttműködés, Cégünk profiljának megfelelő továbbképzések elvégzésének lehetősége, Továbbképzési lehetőség biztosított, Stabil háttér, Színvonalas munkakörnyezet