Gyógytornász/Fizikoterapeuta (Magyarország)

Az új kolléga az egészségügyi szervezet része lesz, orvosokkal, ápolókkal, egészségügyi személyzettel alkot egy csapatot és működik együtt.

Gyógytornász/Fizikoterapeuta

Feladatok

  • Munkahelyek, munkaterületek egészségügyi szempontú kockázatértékelése, a munkavégzés egészségre gyakorolt hatásainak elemzése
  • Egészséges munkakörnyezet kialakításában/fenntartásában való közreműködés, különös tekintettel az ergonómiai szempontok érvényesítésére ezen folyamatokban
  • Döntéstámogatás a munkaköri orvosi alkalmasság véleményezése során (az egyes munkavállalókra vonatkozó ergonómiai kockázatok elemzése)
  • Oktatási anyagok kidolgozása, oktatások lebonyolítása
  • Tanácsadás, betegellátás, gondozás
  • Kiértékelések, összesítések, prezentációk, jelentések készítése, ezek kommunikációja az érintett területek, ill. vezetők felé
  • Üzemi balesetek, foglalkozási megbetegedések kivizsgálásában való részvétel, tanulságok alapján intézkedések tervezése, javaslatok kidolgozása, együttműködés az orvosokkal, társterületekkel
  • Integrációmanagement, reintegráció szakmai támogatása, betegség után visszatérő, ill. megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs tervének kidolgozása, az egészségi állapotnak megfelelő munkatevékenységek kiválasztása
  • Részvétel az Egészségügyi Szolgálat projektjeiben, az egészségstratégia aktív támogatása, új folyamatok, koncepciók kidolgozásában, bevezetésében való részvétel

Követelmények

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség, gyógytornász diploma
  • Felsőfokú ergonómiai irányú képesítés
  • Érvényes működési nyilvántartás
  • Foglalkozás-egészségügyi területen szerzett, vagy foglalkozási rehabilitációs tapasztalat előny
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria csomag és egyéb juttatások
  • Modern vállalati környezet
  • Barátságos, jó hangulatú légkör
  • Fejlődési lehetőség