Összeszerelői munka! Gyors belépési lehetőséggel és ingyenes céges járatokkal! (Csongrád)

Összeszerelői munka! Gyors belépési lehetőséggel és ingyenes céges járatokkal!

Leírás

Érdekel a gyári munka világa és szeretnéd magad kipróbálni Összeszerelőként?

JELENTKEZZ MOST ÉS CSATLAKOZZ AKÁR JÖVŐ HÉTEN!

Ingyenes céges járatok elérhetőek: Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges eszközök és alkatrészek előkészítése
  • Összeszerelési, összeillesztési és egyéb szerelési feladatok elvégzése
  • Kész termékek csomagolása

Elvárások
  • 2 műszak vállalása
  • Pontosság, megbízhatóság
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű szerződés és biztos munkabér kifizetés
  • Kiemelkedő cafetéria (Br. 35.000 Ft)
  • Jelenléti bónusz (Br. 2000 Ft/nap), motivációs bónusz
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Délutáni műszakpótlék (30%),
  • Ingyenes céges járatok Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon, és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon
  • Útiköltség támogatás: busz (100%) és autó (30Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és tiszta gyártókörnyezet
  • Csongrádi munkavégzés

Érdeklődni: 06-20/256-60-60

Egyéb információk

+36 63 570 242

Telefon

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád