Hal értékesítési munkatárs - Budaörs (WHC07668) (Budaörs)

Hal értékesítési munkatárs - Budaörs (WHC07668)

Az ország egyik legnagyobb kereskedelmi áruházába keresünk hal értékesítő nyugdíjasokat Budaörsre.

Feladatok:

  • A kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokban gondoskodik arról, hogy az eladótérben mindig megfelelő mennyiségű, választékú és fogyaszthatósági határidejű áru álljon rendelkezésre
  • Kihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentálja
  • A halpult feltöltésekor kiemelt figyelmet fordít a nyomonkövetési dokumentáció vezetésére
  • Hűtőterem-hőmérsékleteket, maghőmérsékleteket ellenőrzi
  • A vásárlókat kiszolgálja, kérdéseikre válaszol, tanácsot ad, felhívja a figyelmet az aktuális akciókra
  • A vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss halterméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja, méri és árazza (erre alkalmas mérleg segítségével)
  • HACCP előírásokat naprakészen ismeri, a szükséges nyomtatványokat vezeti

Elvárások:

  • Öregségi nyugdíjas
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Hétvégi munkavégzés is alkalmanként

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs