Hálózati rendszermérnök (Budapest)

Ügyfelünk, a villamosenergia piac kiemelkedő hazai szereplője, keres infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési munkatársat hálózati területre.

Hálózati rendszermérnök

Feladatok

Ügyfelünk több telephelyes országos informatikai hálózatának (LAN, WAN) fejlesztési és üzemeltetési  feladatainak koordinálása, irányítása és ellenőrzése;

Hálózati és távközlési infrastruktúra tervezésben való aktív részvétel: switchek, routerek üzemeltetése, konfigurálása (CISCO, Juniper,)

Távközlési igények optimális összeállítása, az igények kielégítési lehetőségeinek vizsgálata;

Mobil és vezetékes távközlési szolgáltatások támogatása;

Hálózati eszköznyilvántartás vezetése – hardware, software, licence;

Linux szerverek üzemeltetése (name server, proxy, log stb);

Hálózati management rendszerek üzemeltetése (Nagios, Cacti, IPAM);

AAA rendszerek (RSA, ISE) üzemeltetése;

Load Balancer üzemeltetése és migrációban való részvéte;

Követelmények

3-5 év releváns szakmai tapasztalat;

Cisco tanúsítványok (legalább CCNA);

Cisco eszközök ismerete;

Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség;

Előnyt jelent:

Infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat nagyvállalati környezetben;

Cisco vizsgák és minősítések, Linux ismeretek;

Villamosenergia-ipari ismeretek;

Angol társalgási szintű nyelvismeret;

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag;

Kihívásokkal teli és felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés;

Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,

Rugalmas munkarend és Home Office lehetőség;

Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat;

Komplex országos hálózat megismerése;

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest