Hálózati rendszermérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR ZRt. (MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.) keres az alábbi pozícióba:

Hálózati rendszermérnök

(Infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési munkatárs)

FELADATOK:

  • A MAVIR több telephelyes országos informatikai hálózatának (LAN, WAN) fejlesztési és üzemeltetési feladatainak koordinálása, irányítása és ellenőrzése,
  • Hálózati és távközlési infrastruktúra tervezésben való aktív részvétel,
  • Távközlési igények optimális összeállítása, az igények kielégítési lehetőségeinek vizsgálata,
  • Mobil és vezetékes távközlési szolgáltatások támogatása,
  • Hálózati eszköznyilvántartás vezetése – hardware, software, licence.

ELVÁRÁSOK:

  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség,
  • Cisco eszközök ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat nagyvállalati környezetben,
  • Kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Cisco vizsgák és minősítések, Linux ismeretek,
  • Villamosenergia-ipari ismeretek,
  • Angol társalgási szintű nyelvismeret.

KÉSZSÉGEK:

  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség,
  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás,
  • Nyitottság új technológiák iránt,
  • Csapatjátékos.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Komplex országos hálózat megismerése,
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő.
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is, stb.)
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Rugalmas munkarendet és nagy arányú Home Office lehetőséget is biztosítunk,
  • Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat,
  • A MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).​​​​​​​​

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelem aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/adatvedelem).

Budapest