Hálózati üzemelőkészítő mérnök (Budapest)

A MAVIR feladata, hogy a villamosenergiát a kereskedőkön keresztül eljuttassa a fogyasztókhoz, gondoskodjon róla, hogy a megfelelő mennyiségű és minőségű energia mindig rendelkezésre álljon, mindenki számára elérhető legyen. Új kihívásunk, hogy a háztartások, és az országban elosztottan csatlakozó erőmű parkok által megtermelt megújuló energiát is ebbe a rendszerbe integráljuk. Itt jössz Te a képbe! Ebben az izgalmas időszakban rengeteg tervezésre, újragondolásra, együttműködésre van szükség.

A MAVIR ZRt. (MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.)

Hálózati üzemelőkészítő mérnökötkeres

Építsd, tervezd velünk az egyre zöldebb jövőt! – Pályakezdőket is várunk!

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBI KÉSZSÉGEKKEL RENDELKEZEL:

  • Villamosmérnöki végzettség, vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok.
  • Legalább aktív társalgási szintű angol és nyitottság arra, hogy ezt tovább fejleszd.
  • Haladó Microsoft Office ismereted van és nyitott vagy új rendszerek/ alkalmazások megismerésére.
  • Szívesen részt veszel projektekben és rendelkezel az ehhez szükséges szervezési készségekkel.
  • Szeretsz csapatban dolgozni és erősséged a kommunikáció.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Hosszú- és középtávú tervezés keretében megismerheted a teljes magyar villamosenergia-rendszert à azt a csapatot erősíted majd amelyik koordinálja a villamosenergia-rendszer feszültségmentesítési tervének összeállítását, elvégzi az üzembiztonsági vizsgálatokat, meghatározza a rendelkezésre álló határkeresztező átviteli kapacitások mértékét.
  • Az összekapcsolt villamosenergia rendszer üzembiztos működése a rendszerirányítók és hálózatüzemeltetők aktív együttműködését igényli. Ennek érdekében a tervezési folyamatainkat a többi európai rendszerirányítóval koordináltan végezzük, melynek keretében à megismered a rendszerirányítás fő folyamatait, és nemzetközi viszonylatban értékes tudásra és tapasztalatra teszel szert.
  • Részt vehetsz hazai és nemzetközi munkacsoportokban, együtt dolgozhatsz így a szakma európai legjobbjaival, képviselve az érdekeinket szakértői szinten.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy biztos lábakon álló iparágban
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés,
  • Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat részese lehetsz,
  • Munka/magánélet egyensúly
  • Hibrid munkavégzés: irodánkban vagy akár otthonról is dolgozhatsz
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is stb.)
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelem aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest