Hálózatkezelő villamosmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 700 alkalmazottal rendelkező vállalatunk biztosítja a stabilitást és az innovációt a magyar villamosenergia-rendszer mögött. Ebben a pozícióban a rendszerirányítókat támogatod 0-24 órában távkapcsolásokkal, amelyhez magas szinten kell majd ismerned az alállomásokat. Ha még nincs meg ez a tudásod, természetesen segítünk megszerezni. Legyél Te is egy olyan csapatnak a része, amiből nincs több. Ha szeretnéd villamosmérnökként ezt az elképesztően komplex rendszert támogatni, akkor nálunk a helyed! - Pályakezdőket is várunk!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.

Hálózatkezelő villamosmérnök

munkatársat keres

FELADATOK:

  • Helyszíni-és távkapcsolások irányítása az ODSZ üzemirányító központból
  • Üzemzavar elhárításban való részvétel
  • Üzembehelyezési programok végrehajtása
  • Alállomás létesítéshez kapcsolódó véleményezési feladatok
  • A szakmai tudást szolgáló folyamatok karbantartása, fejlesztése
  • Közreműködés a hálózatkezelést érintő projektekben és alkalmazás fejlesztésekben.
  • Az alállomási ismeretek folyamatos szinten tartása, rendszeres alállomás látogatások
  • Szoros együttműködés a rendszerirányítókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Megszakítás nélküli, napi 12 órás munkarendben történő foglalkoztatás vállalása.

AKKOR FOGOD MAGAD JÓL ÉREZNI NÁLUNK, HA:

  • Szereted, hogy vannak ismétlődő feladataid, amelyek széleskörű tudásra épülnek
  • Nem okoz gondot az erős figyelemösszpontosítással végzett munkára
  • Érdekelnek az alállomások, de szívesebben kapcsolsz távolról, a rendszerirányítókkal egy csapatban
  • Jól kommunikálsz, és olyan csapatjátékos, aki a saját munkájáért felelősséget vállal
  • Büszkeséggel tölt el Magyarország villamosenergia ellátásban részt venni

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Üzemirányítási gyakorlat
  • Villamos energia iparági – alállomási – tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú, társalgási szintű aktív ismerete
  • Második idegen nyelv (elsősorban orosz vagy német) ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hátterű cég, folyamatos növekedéssel – hosszútávon tervezhetsz velünk
  • Nagy szakmai tudással rendelkező elkötelezett csapat és közösség
  • Versenyképes alapbér és 13. havi fizetés mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Családtagokra is kiterjeszthető Medicover egészségbiztosítás
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Áramdíj kedvezmény lehetősége
  • Céges telefont adunk, melyet magán célokra is használhatsz
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí,

fallabda és még sok minden más).

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest