Hardware engineer (Budapest)

Partnerünk modern technológiai megoldások fejlesztésén dolgozik amelyek biztonságosabbá teszik a járművek közlekedését. A vállalat 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével. Budapesti lokációjú csapatukba keressük a leendő kollégákat akik a kormányok elektronikai rendszereinek fejlesztéséért és tervezéséért lesznek felelősek.

Hardware engineer

Feladatok

  • Elektronikai vezérlőegység (ECU) tervezése és fejlesztés a prototípustól a sorozatgyártásig
  • Vezérlőelektronika- és szenzorkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése
  • Vezérlőelektronika- és szenzortesztek tervezése, kivitelezése
  • Hibaanalízis, műszaki problémák megoldása
  • Mérési eredmények dokumentálása, kiértékelése, prezentálása
  • Áramkörök, elektronikus rendszerek tesztelése, tervezési hibák feltárása
  • Gyártást egyszerűsítő vagy minőségjavító módosítások elvégzése

Követelmények

  • felsőfokú villamosmérnöki/ mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (B2)
  • Áramkörtervező szoftver ismerete
  • Legalább három éves szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Komplex gondolkodás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok
  • Nyelvi kurzusok
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Lehetőség nemzetközi környezetben való munkavégzésre

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest