Haszongépjármű alkatrész értékesítő kolléga (Győr)

Az EUROPART Európa első számú kamion-, félpótkocsi-, transzporter- és autóbusz alkatrészforgalmazója. Magyarországi tevékenységünk bővülése eredményeként győri telephelyünkre keresünk

Haszongépjármű alkatrész értékesítő kollégát

Feladatok

  • értékesítés a cég telephelyén (személyesen, telefonon, e-mailben érkező megrendelések alapján)
  • területi képviselői feladatok, ügyféllátogatás
  • árajánlatok készítése
  • bejövő megrendelések koordinálása
  • raktárból történő ügyfélkiszolgálás
  • készleten nem lévő termékek beszerzése

Elvárások

  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalattal bírsz iparágunkban, gépjármű szerkezeti ismeretekkel rendelkezel
  • ismered a leggyakoribb keresőprogramokat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • van B kategóriás jogosítványod
  • német és/vagy angol nyelvismereted legalább passzív szinten van, mert ez előnyt jelent

Előnyök

  • baráti légkört egy összeszokott, támogató csapatban, egy nagy múltú nemzetközi társaság hátterével
  • versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • szakmai fejlődési lehetőséget és hosszú távú karriert

Munkavégzés helye

Győr

Belépés azonnal, ill. megállapodás szerint

Ha úgy érzed, magadra ismertél, nézz körbe nálunk és jelentkezz még ma.

Győr