Hatósági állatorvos (Somogy megye)

A hirdetés már lejárt!

Somogy Megyei Kormányhivatal állást hirdet álláshely betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan időre szóló időtartamra.

Hatósági állatorvos

betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan időre szóló időtartamra.

Ellátandó feladatok:

Állategészségügyi, állatvédelmi és élelmiszer-biztonsági hatósági feladatok, az állategészségügyi, járványügyi, állatvédelmi és élelmiszer higiéniai jogszabályokban, egyéb utasításokban foglalt ellenőrzési, felügyeleti és adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárt kompetenciák:

jogszabály értelmezés és alkalmazás, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, csapatban való munkavégzés.

Feltételek:

magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet, felsőoktatásban agrárképzési területen szerzett állatorvos szakképzettség, egészségügyi alkalmasság. Elbírálásnál előnyt jelent: minimum 1 év szakmai tapasztalat, szakállatorvosi képzettség, B- kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes kezdő fizetés, cafeteria juttatás (évi bruttó 200.000 Ft), bankszámla hozzájárulás, 50%-os utazási kedvezmény
  • Öt év munkavégzés után 3 havi illetménynek megfelelő összegű álláshelyi elismerés, amely a későbbiekben ismétlődik; húsz év szolgálati jogviszonytól kezdődően ötévente szolgálati elismerés, amely az idő múlásával 2-7 havi illetmény összegének felel meg.

Gyermek születése, nevelése esetén:

  • Családalapítási- (gyermekszületés esetén egyszeri bruttó 200.000 Ft-os támogatás),
  • Gyermeknevelési- (kedvezményezett gyermek esetén évente a mindenkori minimálbérnek megfelelő összegű támogatás /2020-ban bruttó 161.000 Ft/, a második és további gyermekekre figyelemmel évente ezen összegen felül gyermekenként a mindenkori minimálbér összegének 35%-a /2020-ban bruttó 56.350 Ft/,
  • Iskolakezdési támogatás (kedvezményezett gyermek esetén évente igényelhető támogatás, amely gyermekenként a mindenkori minimálbér összegének 45%-a /2020-ban bruttó 72.450 Ft/.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

a Somogy Megyei Kormányhivatal illetékességi területe (székhelyek: Kaposvár, Marcali, Nagyatád, Siófok)

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintásra várjuk!

A munkáltatóról bővebben a http://www.kormanyhivatal.hu/hu/somogy honlapon szerezhet információkat.