Háziorvosi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendelkezel egészségügyi végzettséggel és tapasztalattal? Vagy esetleg pályakezdőként keresel egészségügyi területen állást? Ha kellő kitartással, társadalmi érzékenységgel és felelősségvállalással, illetve motivációval bírsz, akkor jelentkezz budapesti partnerünkhöz háziorvosi asszisztens pozícióba! A rendelő, ahol részese leszel az otthontalan betegek gyógyításának az Örs vezér terétől kb. 20 percre található tömegközlekedéssel.

Háziorvosi asszisztens

Feladatok

  • Érkező betegek fogadása
  • Egyszerűbb kötözési feladatok ellátása
  • Háziorvos munkájának segítése
  • Számítógépes program kezelése
  • Jelentések küldése
  • Vérnyomásmérés, oltás beadása, receptírás
  • Egyéb háziorvosi praxisban előforduló általános feladatok ellátása

Követelmények

  • Egészségügyi végzettség
  • Megbízhatóság
  • Szociális érzékenység
  • Motiváció

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú ápolói végzettség
  • Ápolói tapasztalat

Rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős foglalkoztatás (napi 6 órában, hétfőtől péntekig)
  • Rugalmas munkaidő
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piaci alapbér (nem egészségügyi bértábla alapján)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest