Hegesztő (Mágocs)

A hirdetés már lejárt!

A Cabero Kft. hegesztő munkatársat keres mágocsi és kaposvári üzemébe is. Ha megbízható és precíz vagy, várjuk jelentkezésedet!

Hegesztő

Mágocs : 2 műszak

Kaposvár : 1 műszak

Feladatok

  • Fémalkatrészek hegesztése és összeszerelése a műszaki rajzok és előírások alapján
  • Hegesztési varratok és kötési pontok folyamatos ellenőrzése a WPQR előírások szerint
  • Munkadarabok és anyagok előkészítése hegesztésre
  • műszaki és minőségi elvárások betartása
  • Hegesztési folyamatok dokumentálása
  • A munkaterület tisztán tartása és a munkavédelmi előírások szigorú betartása

Elvárások

  • Hegesztői végzettség vagy többéves szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajzok olvasásának készsége
  • Megbízhatóság és felelősségtudat

Előnyök

  • Korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • Fémipari alapanyagok ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet

Egyéb információk

Munkakezdés: Azonnal

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön a megfelelő jelölt, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Mágocs