Hegesztő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900

Hegesztő
370

Feladatok

  • Gázturbinák égőfej gyártása
  • Az egymáshoz összehegesztendő darabok előkészítése/összeállítása műszaki rajz alapján
  • Megadott utasítások alapján a darabok összeheftelése, hegesztése
  • Hegesztőgépek beállítása különböző anyagoknak megfelelően
  • Kézi, félautomata és automata hegesztőgépek kezelése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése szemrevételezéssel
  • A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) és a területet érintő előírások betartása

Elvárások

  • Minimum 2 éves, csőhegesztésben szerzett tapasztalat
  • AWI hegesztési eljárás ismerete
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Szabálykövető hozzáállás
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok betartása

Amit kínálunk

Olyan munkahelyre vágysz, ahol MEGBECSÜLNEK és KIEMELKEDŐ bérezéssel jutalmazzák a munkád? MODERN, jól felszerelt munkakörnyezetre vágysz? Rendelkezel tapasztalattal a csőhegesztési eljárásokban? Szereted, ha fejlődési lehetőséget biztosítanak, rendelkezel angol/német nyelvismerettel és érdekel a külföldi kiküldetés?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válaszod,

NE keress tovább, nálunk megtalálod a számításaidat! > JELENTKEZZ!

  • Tapasztalattal arányos alapbér
  • Egyéb juttatások:
  • HAVI BÓNUSZ – Teljesítmény alapon
  • KIEMELKEDŐ Cafeteria (br. 504 000 Ft/év) – próbaidő alatt is jár
  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás
  • Külföldi munkavégzés – opcionálisan választható (extra napidíjért)
  • EXTRÁN megbecsüljük az éjszakákat – 40%-os műszakpótlék (munkavégzés helyétől függően)
  • Fejlődési lehetőség
  • STABIL nemzetközi háttér
  • Megbecsülés és elismerés

Egyéb tudnivalók:

  • Műszakrend: 1-3 műszak (8 óra/nap) - munkavégzés helyétől függően
  • Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület / Berlin
  • Külföldi munkavégzés esetén (12-18 hónap): extra napidíj, havi egyszeri utazástérítés és ingyenes szállás biztosítása
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzés orbitális csőhegesztési eljárások, FM3 anyagcsoportban, nikkelbázisú ötvözetekben

Munkavégzés helye

Budapest, Késmárk utca 24-28

Budapest