Hegesztő (Pásztó)

Hegesztő

Leírás

Pályakezdő vagy és szeretnél minőségi szakmai tapasztalatot szerezni fémalkatrészek hegesztésében? Vagy már rendelkezel tapasztalattal, de szívesen részt vennél innovatív lámpagyártásban?

Csatlakozz most piacvezető lakásvilágítási partnercégünkhöz Pásztón!

Hegesztő

Feladatok

  • Lámpa- és bútoralkatrészek hegesztése rajz alapján
  • Alumínium- és vasprofilok hegesztése

Elvárások
  • Hegesztő képesítés megléte (CO/AWI hegesztő)
  • Pályakezdőként is jelentkezz bátran, a tapasztalat nem elvárás
  • Rajzolvasási készség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Igény a minőségi munkavégzésre
  • Hegesztési tapasztalat előny

Amit kínálunk
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Változatos feladatok, mivel kis szériában történik a gyártás
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Kétműszakos hétköznapi munkavégzés, így marad idő a családra, pihenésre
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Bruttó 2500 Ft-os induló órabér + műszakpótlék, amely a vállalatnál töltött idővel arányosan növekszik
    • Teljesítménybónusz
    • 30.000 Ft/hó SZÉP kártya juttatás
    • 15.000 Ft/gyermek/év iskolakezdési támogatás
    • Saját termékek kedvezményes vásárlása
    • 24 órás csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Munkába járás támogatása vagy ingyenes céges buszjárat 33 településről
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges munkaruha biztosítása
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben, részt vehetsz lézerhegesztés oktatásban

Munkavégzés helye

Pásztó

Pásztó