hegesztő (Cece)

AWI hegesztőt keresünk fémszerkezetgyártással és technológiai csőszereléssel foglalkozó csapatunkba.

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközileg is elismert, Acél- és fémszerkezet gyártással és Technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk, álláslehetőséget hirdet MINŐSÍTETT HEGESZTŐ (AWI vagy MIG, MAG) pozícióban. Jelenleg 20-25 fő főfoglalkozású alkalmazottat foglalkoztatunk a munkák nagyságától függően, közöttük minősített hegesztőket, TÜV-EURO képesítéssel. Telephelyünk Cecén található. Belföldi és külföldi projekteket egyaránt vállalunk.

Új kollégát keresünk, aki AWI hegesztőként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hegesztés műszaki rajz és hegesztési utasítás alapján.

Elvárások:

  • Szakmai bizonyítványok/képesítések/minősítések
  • Önálló vagy csapatban való precíz munka végzés

Előny:

  • minősítések
  • Hegesztő munkakörben szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődés
  • versenyképes fizetés
  • Munkalehetőség mind Magyarország egész területén, mind külföldön
  • Stabil hátterű cég
  • Munkaruházat, védőfelszerelések
  • Utazási költség támogatása
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Szállás biztosítása, amennyiben a projekthelyszín távolsága miatt a napi bejárás nem valósítható meg.
  • Céges autók a projekthelyszínre történő felvonuláshoz.

Munkavégzés helye

  • Magyarország egész területén, illetve Cecén.

Cece