Hegesztő (Budapest)

Nemzetközi energetikai berendezés gyártó Hegesztő munkatársat keres Minősített hegesztés

A Fiorentini Hungary Kft. a Pietro Fiorentini Spa (Vicenza) olasz energetikai berendezéseket gyártó Társaság magyarországi leányvállalata, 28 éve stabilan a hazai energiaágazat meghatározó szereplője.

A Társaság fő profilja technológiai berendezések gyártása és értékesítése mely a kőolaj és földgáz ipar számára meghatározó szereplővé emelte a cégcsoportot. Magyarországi üzemünkben több termék előállítása folyik, minősített acéltermékekből magas minőségben.

Magyarországi üzemünkben a gyártási kapacitások folyamatos bővítése zajlik. Ennek megfelelően keresünk új munkatársakat az alábbi pozíciókba

Hegesztő Munkatárs

Feladatok:

  • Csőhegesztés / nyomástartó edények, karimák hegesztése
  • Forgatógépes hegesztési munka
  • Varratok röntgenbiztos ellenőrzésre kerülnek - minősített hegesztők jelentkezését várjuk!

Elvárások:

  • 141, 135, 111 hegesztési eljárások ismerete
  • hegesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • műszaki / izoméria rajz ismerete előny

Amennyiben nincs meg mindhárom hegesztési eljárás ismerete, de a készség megvan ezek elsajátításához, akkor várjuk jelentkezését. Társaságuk azt is vállalja, hogy a leendő kollegák minősítést megszerzi

Leendő kollegáktól elvárás:

  • Figyelni a részletekre
  • Határidők betartására
  • Csapatmunkára
  • Eredmény orientált legyen

Leendő Munkatársunk egy fiatalos, dinamikus fejlődő Csapat tagja lehet, melyet versenyképes jövedelemmel igyekszünk a folyamatos fejlődési lehetőség mellett, motiválni.

A munkavégzés helye:                         Budapest, X. kerület

A munkakör betölthető:                      kiválasztást követően azonnal

Budapest