Hegesztő állás Törökszentmiklóson (Törökszentmiklós)

Hegesztő állás Törökszentmiklóson

Leírás

Törökszentmiklósi nemzetközi hátterű nagyvállalat felvételt hirdet HEGESZTŐ munkakörbe!

Feladatok

  • az alapanyagok Co2 hegesztővel történő hegesztése vagy ezzel kapcsolatos egyéb feladatok
  • a munkaterület tisztán tartása
  • a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások

  • hegesztő végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • alkalmasság a csapatmunkára;
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga;
  • érvényes darukezelői szakvizsga

Amit kínálunk

  • elérhető bérezés 250-270 000 Ft
  • 3 műszakos munkarend
  • februári munkakezdés
  • túlórapótlékok
  • belépés napjától Cafetéria és termelési bónuszra való jogosultság
  • igényes munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés

INGYENES céges buszjáratok a következő településekről: Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda

JELENTKEZNI KIZÁRÓLAG ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL!

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós

Munkabér

  • bruttó 250 000 - 270 000 Ft / hó