Hegesztő (CO2) (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő (CO2)

Feladatok:

  • Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése,
  • CO2 eljárások szerinti munkavégzés,
  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • CO2 eljárásokban szerzett tapasztalat, érvényes minősítés előny,
  • Három műszakos munkarend vállalása,
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás,
  • AWI és AFI eljárás ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés,
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc