Hegesztő/ csiszoló munkatárs (Iklad)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Hegesztő/ csiszoló munkatárs
77

Feladatok

  • Gépek beállítása, kezelése
  • Hegesztő /csiszoló berendezések és azok tartozékainak megfelelő állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, javítása
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése
  • Kész termék minőségi ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Hosszú távra tervezz
  • Akarj dolgozni
  • Jó kézügyesség és látás
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Villamos motoros hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk számára HEGESZTŐ / CSISZOLÓ munkatársakat keresünk!

  • AZONNALI FELVÉTELI LEHETŐSÉG egy STABIL HÁTTÉRREL rendelkező multinacionális cégnél
  • MEGEMELT, VERSENYKÉPES órabére mellett havi TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ illeti meg
  • KIMAGASLÓ CAFETERIA (nettó 30.000Ft/hó) és MŰSZAKPÓTLÉK jár a fizetésén felül
  • MODERN felszereltség az üzem egész területén
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • FEJLŐDÉSI lehetőség cégen belül
  • TELJES MUNKAIDŐRE BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munkát kínálunk
  • Az alábbi településekről INGYENES céges buszjáratokat biztosítunk:
    Acsa, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gödöllő, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Máriabesnyő, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Iklad

Iklad