Hegesztő-Lakatos állás Szolnokon 1 műszakban! (Szolnok)

Hegesztő-Lakatos állás Szolnokon 1 műszakban!

Leírás

Szolnoki családi vállalkozás hosszú távra, kiemelt feltételek mellett munkatársat keres hegesztő munkakörbe.

Feladatok

  • Hegesztési feladatok ellátása;
  • CO hegesztés, részben AWI hegesztés
  • Rajzolvasás

Elvárások
  • Szakirányú végzettség; és/vagy tapasztalat
  • Minimum 3-4 éves hegesztésben szerzett tapasztalat (CO lehetőleg)
  • Elkötelezett, munkájára igényes hozzáállás

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőséggel, ezzel arányos béremelés
  • Szolnok környéki településekről bejárás útiköltség térítés
  • 1 műszak, ami nem változik
  • Túlórázási lehetőség (bejárást, hazajutást figyelembe véve)
  • Ingyenes munkaruházat, mosatás
  • Családias cég, igényes munkakörnyezetben, és modern gépekkel

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok