Hegesztő-Mezőkövesd (Mezőkövesd)

Hegesztő munkakörbe új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk mezőkövesdi munkavégzésre keres Végellenőr munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Hibás termékek, hőcserélők utómunkálata kézi lángforrasztással
  • Minőségügyi szempontok szerint az utómunkált termékek ellenőrzése
  • Javítások pontos dokumentálása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • hegesztői képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés vagy napi bejelentés, egyszerűssített foglalkoztatás
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Céges buszjárat a következő településekről: Tiszafüred - Poroszló - Négyes - Borsodivánka - Egerlövő
  • Utazási költség térítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat!

Jelentkezz hozzánk és mi minden másban segítünk!

Mezőkövesd