Hegesztő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Hegesztő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Élelmiszeripari gépek, tartályok  gyártása, szerelése a központunkban, telephelyünkön és a cég partnereinél, különböző helyszíneken
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján
  • A hegesztési minőség elfogadására vonatkozó kritériumok alkalmazása napi szinten
  • 1-6 lemezvastagságú lemezek, idomok hegesztése
  • Lakatos feladatok önálló elvégzése

Elvárások

  • AWI hegesztési ismeretek
  • Lakatos ismeretek
  • Műszaki rajz olvasása, Mérőeszközök használatának ismerete
  • Minőségbiztosítási előírások ismerete
  • WPS alapú munkavégzés
  • Minősített hegesztői végzettség nem feltétel

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Havi fix alapbér + teljesítményarányos juttatások
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és szakmai tréningeken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő változatos munka
  • Utazást, utazási költségtérítést vagy szállást a cég biztosít

Leírás

Élelmiszeripari gépgyártó vállalat keres  AWI HEGESZTŐ kolléga személyében munkatársat!

Fő tevékenységük: Tejfeldolgozó üzemek, sörgyárak tervezése, gyártása, helyszíni beüzemelése Európától-Ázsiáig.

441 megépült üzem a 30 év alatt.

30 éve működő innovációs cég keresi kollégáját személyedben, Bp. XI. kerületi munkahelyre. A vállalkozás székhelye Budapesten található, ahol az irányítás, a fejlesztés, elektronikus innováció és a magas színvonalú technológiák gyártóbázisa található. A ráckeresztúri telephelyén pedig a tartályok és élelmiszeripari edények gyártása folyik.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest