Hegesztő szakértő (Szeged)

Szerszámokat, gépeket, hegesztés- és csiszolástechnikai termékeket forgalmazó ügyfelünk részére keresünk hegesztő és termékfejlesztő munkatársat szegedi munkavégzéssel.

Hegesztő szakértő

Feladatok

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Hegesztési folyamatok tervezése és optimalizálása
  • Szerszámok készítése
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel
  • Projektek koordinálása
  • Problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Műszaki támogatás nyújtása

Követelmények

Amire szükség van:

  • Hegesztő mérnöki végzettség vagy többéves hegesztői tapasztalat
  • Képesség termékfejlesztésben való aktív részvételre
  • Ügyfélkapcsolatok kezelésében szerzett tapasztalat vagy affinitás
  • Jó problémamegoldó készség és üzleti szemlélet

Amit kínálunk

Miért érdemes jelentkezned?

  • Tapasztalatnak megfelelő alapbér mellett bónusz és karácsonyi prémium
  • Munkaidő: H-Cs 7:30-16:30, P 7:30-15:15
  • Barátságos, támogató munkahelyi kultúra
  • Biztonság és stabilitás
  • Karrier- és fejlődési lehetőségek
  • Innováció és technológia fókuszban

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged