Hegesztő-Szombathely (Szombathely)

Cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres hegesztő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres hegesztő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres hegesztő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Hegesztő célgépek, robotok kezelése
  • Kézi CO2 hegesztés, illetve egyengetési munkák elvégzése
  • Tengelytestek és egyéb, különböző méretű fém alkatrészek összeállítása, hegesztéssel történő rögzítése (alkatrészfűzés, készre hegesztés előkészítés)
  • Összeállító készülékek alkalmazása, átszerelése
  • A technológiai előírások, kezelői utasítások betartása
  • Gépek, készülékek és környezetük tisztán tartása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakirányú végzettség
  • Hegesztési gyakorlat
  • Szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • minimum br. 2500 Ft/óra, ez tapasztalat függvényében lehet magasabb!
  • alap- és életkor szerinti szabadságnapok díjazása: +50% pótlék
  • műszakpótlék: délután +30%, éjszaka +50%
  • karácsonyi jutalom: kb. + 20 nap
  • két edzőterem, uszoda térítésmentes igénybevétele
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás) utazási támogatás: bruttó 19,67 Ft/km
  • Szállást vagy albérleti támogatást biztosítunk! (szállás: a dolgozó részére térítésmentes, albérleti támogatás mértéke: 40.000 Ft/hó, családosok esetén nettó 60.000 Ft/hó, de maximum a bérleti díj összegéig)

Munkabér

  • bruttó  2 500  Ft  / óra
Szombathely