HEGESZTŐ TECHNIKUS (Apostag)

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keresünk kollégákat.

HEGESZTŐ TECHNIKUS

Feladatok

  • Ellenállás-és MIG/MAG hegesztő gépek technológiai támogatása
  • MIG/MAG (FANUC) hegesztő robotok programozása
  • Hegesztő áramforrás (FRONIUS) beállítása
  • Előírt roncsolásos- és roncsolásmentes ellenőrzések elvégzése
  • Gyártásterv alapján hegesztőgépek felkészítése (szerszámcsere, dokumentáció, validáció, ellenőrzések)
  • Felmerült hiba esetén hegesztés technológia eredetű problémák megoldása
  • Előírt technológiai-és folyamat eredetű utasítások követése

Elvárások

  • MIG/MAG, TIG technológia ismerete
  • Rozsdamentes anyagismeret
  • Alapszintű pneumatikai ismeretek

Előny

  • Hegesztő technikus tapasztalat

Apostag