Hegesztő toborzó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Németországi szakember igényünk kielégítése érdekében lelkes jó kommunikáció képességgel rendelkező szakmabeli munkatársat keresünk, hegesztők, csőszerelők, szerkezetlakatosok, géplakatosok és élhajlítósok toborzásához azonnali belépéssel.

Hegesztő toborzó

Feladatok

  • Cégünkhöz pályázó szakemberek előzetes szűrése telefonon.
  • Szakemberekkel próbamunka időpont leszervezése és a próbamunka "levezénylése" kiértékelése (elsősorban AWI-, MIG/MAG-hegesztők, csőszerelők hegesztési és rajzolvasási tudás).
  • Irodai adminisztrációs feladatok : teszt eredmények dokumentálása, szakmai tapasztalatok feljegyzése, alkalmasságnak megfelelő szakterület megállapítása.
  • Németországi irodánkból érkező szakember megrendelések teljesítése, a legmegfelelőbb szakember kiválasztása, kezdés időpontjának és az egyéb részletek egyeztetése

Elvárások

  • Alapszintű számítógépes ismeretek: Microsoft Outlook, Excel, Word.
  • Kiváló lelkes kommunikációs képesség.
  • Alapszíntű német nyelvismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező német/magyar vállalkozás.
  • Hosszútávú, megbízható szerződéses munkaviszony.
  • Kiemelt kereseti lehetőség.
  • Igényes irodai munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes pályázatát kereseti igényének megadásával a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, tárgyba jelölje meg: „hegesztő toborzó” vagy hívja a következő számot: 06 30 290 9838. Címünk: europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás u 8. (Budapest M0-áson közvetlen az 58-as lejáró mellett)

Budapest